Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

W czasie lockdownu trenujemy on-line!

Od 28.03.2021 obowiązuje nowe Rozporządzenie Rady Ministrów, które zakazało prowadzenia zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Na razie lockdown został zapowiedziany do 9 kwietnia, jednak z doświadczenia wiemy, że może zostać przedłużony na kolejne tygodnie. W związku z powyższym do tego czasu nie będą się odbywały żadne treningi w formie stacjonarnej. W tym czasie zapraszamy na treningi online.


Od poniedziałku przechodzimy na tryb zdalny, a treningi będą się odbywały poprzez platformę Zoom. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jest to mocno ułomna forma treningu, która w żaden sposób nie może się równać z treningami stacjonarnymi. Nie mniej jednak ostatnie 3 miesiące od ferii zostały bardzo dobrze przepracowane we wszystkich grupach i bardzo nam zależy na podtrzymaniu wypracowanej formy. Dlatego bardzo prosimy o mobilizację – siebie lub swoich dzieci. Do treningu online potrzebujecie niewiele przestrzeni – tyle, aby móc zrobić jeden krok w bok i dwa kroki do przodu. Do obsługi Zooma wystarczy telefon, choć lepszy będzie tablet lub komputer z kamerą. Wszystkie treningi będą prowadzone przez dwóch trenerów, z których pierwszy będzie demonstrował ćwiczenia, a drugi nadzorował ich wykonywanie oraz rozwiązywał problemy techniczne.

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Małe Smoki (3-6 latki) – poniedziałki, środy i piątki 16:00-16:30
Początkujący (1. rok treningu) – poniedziałki, środy i piątki 16:45-17:45
Średniozaawansowani (2. i 3. rok treningu) – poniedziałki, środy i piątki 18:00-19:00
Zaawansowani (min. 4. rok treningu) – poniedziałki, środy i piątki 19:15-20:30.

Przypominamy, że w tygodniu przedświątecznym trenujemy do środy włącznie, a po świętach od środy włącznie. Szczegółowe informacje wraz z zaproszeniem do spotkania na Zoomie zostały właśnie wysłane mailowo.