Rządowy Program Klub na rok 2025
Krakowskie Centrum Taekwon-do od wielu lat korzysta z Rządowego Programu Klub, w ramach którego dofinansowane są prowadzone przez KCT zajęcia. Nie inaczej jest w roku 2025!
Krakowskie Centrum Taekwon-do od wielu lat korzysta z Rządowego Programu Klub, w ramach którego dofinansowane są prowadzone przez KCT zajęcia. Nie inaczej jest w roku 2025!
W dniach 21–22 czerwca 2025 roku w Pabianicach odbyło się seminarium pointfightingu, w którym uczestniczyła 13-osobowa ekipa zawodników i trenerów KCT. Były to dwa dni pełne nauki i sportowej energii.
W sobotę, 14 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 40 odbył się długo wyczekiwany egzamin na stopnie uczniowskie. Wydarzenie przyciągnęło aż 448 uczestników.
W niedzielę, 11 maja, nasi zawodnicy wzięli udział w emocjonującym turnieju TIGER CUP w Świdnicy. Turniej był zorganizowany na wysokim poziomie. Sprawdźcie jak poradzili sobie nasi zawodnicy!