Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu – Jurrasic Warriors 6

W weekend 31.05-02.06.2024, wzięliśmy udział w Jurassic Warriors 6 czyli Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów starszych, które odbyły się w Bałtowie.

W wydarzeniu sportowym, które odbyło się w ostatni weekend, wzięło udział aż 624 zawodników! Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc ogłosić wspaniałe wyniki naszych reprezentantów zarówno w formule pointfighting, jak i light contact. Oto szczegóły tych wyjątkowych osiągnięć:

Stefania Kotowicz – 1 miejsce w formule pointfighting oraz 1 miejsce w formule light contact.

Piotr Gardeła – 2 miejsce w formule pointfighting oraz 3 miejsce w formule light contact.

Krzysztof Jaworski – zwycięstwo w formule pointfighting pojedynku eliminacyjnym, walczył dzielnie aż do ćwierćfinału!

Jakub Lenard – walczył z ogromnym zaangażowaniem w formule pointfigthing, przegrał w eliminacjach z późniejszym zwycięzcą.

Jakub Lenard oraz Krzysztof Jaworski – wygrali swoje pierwsze walki w formule light contact, ale zakończyli rywalizację w ćwierćfinałach.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom za ich niesamowite osiągnięcia i zaangażowanie! Każdy z nich pokazał ogromną determinację i waleczność, które przyniosły zasłużone sukcesy. Jesteśmy dumni, mogąc świętować te zwycięstwa razem z Wami!

Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli naszych zawodników i przyczynili się do tego wyjątkowego wydarzenia. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zawody i dalsze sukcesy naszej drużyny!