Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Pociągiem pojechaliśmy na Letni Obóz Taekwon-do do Jastrowia

Urok Leśnej Chaty przyciągnął nas do siebie ponownie! Prawie 100 osób udało się na Letni Obóz Taekwon-do, aby ostro trenować, uczyć się koreańskiego, pluskać w jeziorze i bawić z innymi klubowiczami! Pogoda w tym roku nie rozpieszczała, jednak udało się spędzić produktywnie czas i odpocząć od codzienności.

Codziennie rano rozpoczynaliśmy dzień od treningu układów formalnych. Wielu osobom, dzięki prawie 2 tygodniom pracy, udało się doszlifować formę i zdać egzamin na kolejny stopień uczniowski.

Na obozie mieliśmy przyjemność współpracować z Anią i Marcinem – trenerami jiu jitsu brazylijskiego. Przeprowadzili oni z uczestnikami obozu treningi jiu jitsu oraz trener Marcin dodatkowo jogę. Sportowcy byli zadowoleni, że udało się wprowadzić coś nowego i większość wyczekiwała kolejnych zajęć! Oczywiście przede wszystkim odbywały się regularne treningi taekwon-do z techniki oraz sparringów.

W słoneczne dni chętna ekipa wybrała się kilkakrotnie na kajaki! Niektórzy jednak woleli pozostać na brzegu, opalając się, pływając lub urządzając skoki do wody.

Pozostałe zrealizowane aktywności to zajęcia koreańskiego z Panią Anią, sportowe zajęcia na dworze (piłka, koszykówka, badminton, siatkówka), Just Dance i oglądanie filmów dla chwili relaksu. Chyba już tradycją można nazwać festiwal kolorów, który ucieszył obozowiczów i kadrę i również miał on miejsce na tym obozie. Wszyscy sypali się proszkami, tańczyli do muzyki i wygłupiali się. Podsumowując – oby więcej tak fantastycznych wyjazdów!

Pełna fotorelacja na: Camp Tkd Facebook