Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Przedstawiamy obozy letnie 2021

Drodzy Adepci! Mamy już pełną ofertę wyjazdowych obozów na lato. Zapisy prowadzą trenerzy – warunkiem udziału jest podpisanie umowy i opłacenie zaliczki. Oprócz nich planujemy zrealizowanie kilku turnusów sportowych półkolonii, ale o tym napiszemy innym razem.

 

Letni Obóz Taekwon-do

06-17.07.2021 (12 dni)  Poręba Wielka

 

Jest to formuła intensywnego obozu sportowego zakończonego egzaminem na stopnie uczniowskie. Ten turnus jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, która na co dzień uprawia taekwon-do. Planowane są 3 treningi taekwon-do dziennie uzupełnione dodatkowymi zajęciami sportowymi, jak: tenis ziemny, pływanie, baseball, piłka nożna, siatkówka, wspinaczka, łucznictwo czy badminton.

Zakwaterowanie w Domu Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej. Obiekt dysponuje pokojami 2-4-osobowymi, , bardzo dużym ogrodzonym terenem z boiskiem, placami zabaw, niedużym basenem krytym z ratownikiem, halą sportową oraz kortami tenisowymi.

Cena obozu: 1 600 zł

Po szczegóły kliknij TUTAJ

 

Letni Obóz Sportowy

22-31.07.2021 (10 dni) Kasinka Mała

 

Obóz Sportowy to nasza nowa formuła wakacyjnego wypoczynku. Ten turnus jest przeznaczony dla aktywnych dzieci, również tych spoza klubu. W programie planujemy wszechstronny rozwój sportowy w oparciu o takie dyscypliny jak: piłka nożna, baseball, siatkówka, koszykówka, wspinaczka, łucznictwo, badminton, taekwon-do, samoobronę, elementy surwiwalu.

Uczestnikami są dzieci i młodzież jadący samodzielnie, w tym również mogą to być osoby, które nigdy nie trenowały taekwon-do. To idealna opcja dla kogoś, kto wyjeżdża pierwszy raz bez rodziców.

Zakwaterowanie: Obóz będzie stacjonował w Bazie Szkoleniowo-Wypoczynkowej „Lubogoszcz”, znajdującej się na górze o tej samej nazwie. Jest to placówka o bardzo bogatej historii, a większość obiektów jest drewniana. Do dyspozycji mamy duży teren, boiska, świetlice i sale treningowe oraz otaczający las.

Cena obozu: 1 400 zł

Po szczegóły kliknij TUTAJ

 

Rodzinne Wczasy Sportowe

21-28.08.2021 (8 dni) Zubrzyca Górna

To idealny sposób na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Dzieci w wieku od lat 3 do 18 jadą razem z rodzicami lub opiekunami (dziadkami, ciociami, wujkami itp.) i przebywają pod ich opieką. My organizujemy im czas poprzez treningi, zajęcia na basenie, tańce i wiele innych, abyście mieli też czas dla siebie. Dla rodziców również organizujemy codzienny trening funkcjonalny z elementami sztuk walki, w czasie którego sami decydują o intensywności ćwiczeń oraz wieczorne animacje.

 Zakwaterowanie w pensjonacie Orawski Dwór o wysokim standardzie w pokojach 2-5 osobowych. Obiekt posiada kryty basen z częścią dla maluchów, Spa z saunami wewnętrznymi i zewnętrznymi, małpi gaj z kulkami, sale gier i zabaw oraz boisko. Oczywiście wszystkie pokoje mają własne łazienki, komplet ręczników i kosmetyków.

Cena obozu: 

1 750 zł (dla dorosłych i dzieci ur. w r. 2010 i starszych)
1 500 zł (dla dzieci ur. w r. 2011 i młodszych)

Szczegóły TUTAJ