Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Rekordowa frekwencja na VI Pucharze Krakowa!

18 maja 2024 roku nowohucka hala Com Com Zone stała się areną sportowych zmagań w ramach VI edycji Pucharu Krakowa. Tegoroczny turniej przyciągnął rekordową liczbę 363 zawodników i zawodniczek z 11 klubów, tworząc niezapomniane wydarzenie.

Rozpoczęcie zawodów i zmagania najmłodszych


Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00, kiedy to dzieci wraz z rodzicami zaczęły gromadzić się w hali. Najmłodsi uczestnicy, w wieku 6-7 lat, rywalizowali w takich kategoriach jak tempówki, walki soft stick, techniki specjalne oraz układy formalne. 8 i 9 latkowie walczyli w formach, technikach specjalnych, tempówkach, walkach soft-stick albo semi-contact. Ogromne podziękowania należą się rodzicom, którzy poświęcają swój czas na rozwijanie pasji swoich dzieci.

Młodzicy i kadeci w akcji

Po zakończeniu zmagań najmłodszych do rywalizacji przystąpili młodzicy.
Młodzicy rywalizowali w formach, technikach specjalnych, tempówków (dollyo chagi), soft-stickach albo semi-contact. Kadeci natomiast zmierzyli się w formach, technikach specjalnych, semi-contact oraz light-contact. Poziom rywalizacji w tych grupach był wyjątkowo wysoki, co sprawiło, że zdobycie medalu było nie lada wyzwaniem.

Podziękowania i gratulacje

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za ich wysiłek i zaangażowanie! Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które przyczyniły się do organizacji tego wielkiego wydarzenia – uczestników, sędziów, trenerów, pomocników oraz rodziców.

Protokół końcowy oraz galeria zdjęć

Poniżej znajdziecie protokół końcowy z zawodów

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie na naszym profilu facebookowym

To był dzień pełen emocji i sportowych sukcesów. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji Pucharu Krakowa!