Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Stefania Kotowicz – Mistrzyni Polski kadetek młodszych w pointfightingu!

Podczas długiego czerwcowego weekendu odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych, Młodszych i Dzieci w Kickboxingu (point-fighting i light-contact). Do rywalizacji zgłosiła się rekordowa liczba uczestników 663 zawodników z 65 klubów.

W zawodach wzięło udział 8 naszych podopiecznych. Dla większości z nich były to pierwsze zawodu kickboxingu. Ze złotym medalem powróciła Stefania Kotowicz, zostając Mistrzynią Polski kadetek młodszych w pointfightingu. Pierwszą swoją walkę wygrała przewagą techniczną, kolejną przez niestawienie się zawodniczki, w półfinale zwyciężyła jednym punktem, a co było w finale medal mówi sam za siebie. Kolejny medal dla naszego klubu zdobył Paweł Wojciechowski stając na 3 miejscu na podium. Gratulacje!