Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

W Porąbce było super!

  • 10 sierpnia 2017
  • Przez
  • Obozy
  • Brak komentarzy

108 uczestników i 9 osób kadry mogło się o tym przekonać w trakcie Letniego Obozu Taekwon-do, który odbył się w dniach 8-20.08.2017 w Domu Wczasów Dziecięcych w Porąbce.

W obozie wzięli udział zawodnicy Krakowskiego Centrum Taekwon-do wspierani grupami z Iławy, Wieliczki, Gdowa, Krapkowic i Gogolina. 12 dni obozu wypełnił napięty program.
Zaplanowano prowadzenie 3 treningów dziennie i tak w się też stało. Jeszcze przed śniadaniem były formy, przed południem trening kopania, a przed kolacją sparringi. Po kolacji i po mini disco trener Klaudia prowadziła dodatkowe zajęcia z tańca hip-hop.
Nie zabrakło też innych wydarzeń. Korzystając z infrastruktury ośrodka grano w piłkę nożną, przeprowadzono turniej tenis stołowego. Odbyły się konkursy plastyczne oraz literackie. Ciekawą formę przybrał chrzest naszych nowych obozowiczów, który odbył się o 12:30… w nocy!
Pierwszą z dwóch zaplanowanych wycieczek był wyjazd do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Można tam było podziwiać spacerujące pomiędzy zwiedzającymi daniele, sarny, kozy i jelonki oraz oddzielone kratami dziki i żubry. Największą atrakcją były prezentacje i pokazy lotów sów oraz ptaków drapieżnych: bielika, jastrzębia czy myszołowa.
Kiedy pogoda stała się bardziej stabilna cała nasza kompania udała się na basen do Andrychowa. Nowiutki obiekt na swoim otwartym terenie dysponował basenem 50-metrowym, ogromnym basenem rekreacyjnym, brodzikiem, zjeżdżalnią, boiskiem do siatkówki plażowej i terenem zielonym.
Turnus zakończył egzamin na stopnie uczniowskie, a potem ognisko z pieczeniem kiełbasek. Co najważniejsze dla organizatora i przede wszystkim uczestników mimo tak ogromnej rzeszy ludzi ani razu nie było konieczności odwiedzenia placówki służby zdrowia.
Podsumowując w Porąbce było super. Wrócimy tam w przyszłym roku w drugiej połowie sierpnia.

 

 

Skomentuj