Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Białe i sportowe szaleństwo tej zimy!

W ferie zimowe 2023 uruchamiamy, aż 4 turnusy! Oferta skierowana jest do adeptów KCT, ich rodzin, ale również osób spoza klubu. W naszej wyjątkowej ofercie znajdziecie wyjazdy skierowane tylko na białe szaleństwo, ale również takie, które połączone z treningami taekwon-do lub nastawione jedynie na ostre treningi!

Zimowe Wczasy Sportowe, 29.01-04.02.2023 Korbielów

Idealny sposób na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Dzieci w wieku od lat 3 do 10 jadą razem z rodzicami lub opiekunami (dziadkami, ciociami, wujkami itp.) i przebywają pod ich opieką. My organizujemy im czas poprzez treningi, zajęcia na basenie, tańce i wiele innych, abyście mieli też czas na samodzielne uprawianie białego szaleństwo lub grzanie się w saunie. Dla rodziców również organizujemy codzienny trening funkcjonalny z elementami sztuk walki oraz wieczorne animacje. Istnieje możliwość przyjazdu dorosłych bez dzieci lub z dziećmi młodszymi niż 3 lata (bezpłatnie, bez świadczeń).

Dowiedz się więcej: http://obozy.kct.pl/korbielow-i-turnus/

Zimowy obóz narciarsko-snowboardowy, 29.01-04.02.2023 Korbielów

Obóz sportowy dla młodzieży urodzonej w 2011 roku i starszej. W trakcie dnia będziemy dwukrotnie wychodzić na stok narciarski oraz prowadzić 1 trening taekwon-do/bokerski dziennie. Turnus jest przeznaczony wyłącznie dla osób umiejących jeździć, którzy posiadają doświadczenie w jeździe po szlakach o czerwonym stopniu trudności.

Dowiedz się więcej: http://obozy.kct.pl/korbielow-ii-turnus/

Zimowy obóz narciarsko-snowboardowy, 05-11.02.2023 Murzasichle

Obóz jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 7-20 lat jadących samodzielnie. Przeznaczona dla młodszych, początkujących i średniozaawansowanych narciarzy oraz deskarzy. Grupa będzie miała zorganizowany codzienny dojazd na mały stok narciarski „Hajduk” w Murzasichlu (wyciąg o długości 350 m), a także jeden trening taekwon-do.

Dowiedz się więcej: http://obozy.kct.pl/murzasichle-iii-turnus/

Zimowy obóz taekwon-do i kickboxingu, 05-11.02.2023 Murzasichle

Obóz jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 7-20 lat jadących samodzielnie. To turnus jest zarówno dla dzieci, jak i młodzieży (będą podziały na grupy wiekowe), która chce się skupić na przygotowaniach do zawodów i egzaminów w taekwon-do.

Dowiedz się więcej: http://obozy.kct.pl/murzasichle-iv-turnus/

POPRZEDNIE EDYCJE MOŻNA ZOBACZYĆ NA FACEBOOKU: Camp Tkd | Facebook