Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Kolejny czarny pas w klubie

10-11 lutego 2018 roku odbył się International Instructors Course połączony z egzaminem na stopnie mistrzowskie. Nasz klubowicz Dariusz Laska uzyskał od prowadzącego egzamin Mistrza Don’a Dalton’a 8. dan promocję na pierwszy stopień mistrzowski. Serdecznie gratulujemy!

Kilka dni temu w Świdniku odbył się Międzynarodowy Kurs Instruktorski ITF Union połączony z egzaminem na stopnie mistrzowskie. Udział wzięło 60 uczestników w tym 17 kandydatów na stopnie mistrzowskie. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem prowadzącego – Mistrza Don’a Dalton’a 8. dan z Irlandii.

My skupimy się na drugiej części. Wypowiedzi innych uczestników egzaminu mocno podkreślają jego stopień trudności. Możemy wyczytać, iż był to jeden z najtrudniejszych egzaminów pod względem teorii i techniki. Pan Dariusz wykazał się determinacją i niezwykłą pracowitością, której rezultaty widzimy w jego nowym czarnym pasie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a naszym zawodnikom życzymy równie dużej determinacji i dyscypliny. Liczymy, że grono osób z czarnymi pasami cały czas będzie się powiększało.