Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu 2024 – medale należą do KCT!

W miniony weekend, w Będzinie – 12-14 kwietnia 2024 roku, odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, które zgromadziły elitarne grono zawodników z całego kraju. W wydarzeniu wzięło udział łącznie 946 osób z ponad 100 klubów.

Świetne wyniki naszych zawodników

Nasi zawodnicy zaprezentowali się wyjątkowo dobrze na tle konkurencji, zdobywając imponującą liczbę 6 medali. Oto lista naszych zawodników, którzy stanęli na podium:

Michał Klimek – 1 miejsce w point-fighting oraz 1 miejsce w light-contact -57kg

Szymon Grzebyk – 1 miejsce w light-contact oraz 2 miejsce w point-fighting -79kg

Dariusz Pazdan – 2 miejsce w point-fighting – 69kg

Zofia Zapolska – 3 miejsce w Point-fighting -60kg

Podziękowania i gratulacje

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym niezwykle utalentowanym zawodnikom za ich determinację oraz wysiłek, którym wkładają w rozwój swoich umiejętności. Również nie możemy zapomnieć o ogromnym wsparciu ze strony trenerów i rodziców, którzy nieustannie wspierają naszych sportowców na każdym etapie ich kariery.

Gratulacje należą się również organizatorom za perfekcyjnie zorganizowane wydarzenie, które pozwoliło na stworzenie odpowiedniego środowiska do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Podsumowanie

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu 2024 były świetną okazją do rywalizacji sportowej. Nie możemy doczekać się kolejnych startów, gdzie będziemy dążyć do kolejnych sukcesów. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!