Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Relacja z Obozu Sportowego w Borku

W tym sezonie nasz klub pierwszy raz miał okazję pojechać do Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek – prawdziwego raju dla dzieci! W terminie 18-25.08.2022 odbył się tam Obóz Sportowy dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Zobaczcie jak podopieczni spędzili 8 dni pełnych wrażeń!

Codziennie uczestników obozu czekał dzień pełen atrakcji. Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek” to kompleks składając się z budynku hotelowego, domków, restauracji, dwóch sal wielofunkcyjnych, gigantycznego placu zabaw, własnego kąpieliska, toru gokartowego, parku linowego i szeregu boisk. Dzieciaki do woli mogły korzystać z rozrywek 🙂

Obóz Sportowy zakłada codzienne treningi taekwon-do. Dzieci zostały podzielone na 3 grupy, w których każdego dnia (z wyjątkiem niedzieli przeznaczonej na regenerację) miały zajęcia z trenerami w różnych miejscach obiektu.

Atrakcji nie brakowało! Dzieciaki zaliczyły gokarty, park linowy, torolkę, wspinaczkę, kajaki oraz zajęcia z potyczek sportowych. Zdania co do najlepszej rozrywki były podzielone, ale chyba wygrała tyrolka!

Kąpielisko przy słonecznej pogodzie również było nieodłącznym elementem dnia. Przy okazji kąpieli dzieci zbierały kamyczki, grały w piłkę, badmintona, łuki i szachy giganty. Były naprawdę bardzo kreatywne w wymyślaniu przeróżnych zabaw 🙂

Plac zabaw zrobił furorę. Tunele, tyrolka, zamki… Dzieci czuły się jak w magicznej krainie 🙂

Trener Nikodem zorganizował dla obozowiczów survival w lesie. Mimo początkąwych wątpliwości co do ukończenia zadań, adepci wrócili pełni pozytywnej energii po wieczornych maskowaniu!

Każdego wieczorku kończyliśmy wspólnie dzień przy just dance, ognisku lub seansie filmowym 🙂

Festiwal kolorów również przyniósł wiele radości. Obozowicze tańczyli przy muzyce i wygłupiali się na trawie, rozproszając kolorowy pył.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z naszych dni obozowych na Camp Tkd | Facebook

Skomentuj