Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Relacja z zimowego obozu i wczasów sportowych w Murzasichlu – prawdziwa przygoda na ferie!

Drugi tydzień ferii małopolskich był czasem intensywnych sportowych doświadczeń podczas zimowego obozu i wczasów sportowych w malowniczym Murzasichlu. W naszym obozie wzięło udział 42 osoby!

Pogoda w tym roku na naszych feriach nie była iście zimowa, jednak każdy miał  okazję skorzystać ze stoków. Nasi wojownicy sprawdzili się doskonale jeżdząc na nartach czy desce. Wyciąg Hajduk w Murzasichlu dostarczał doskonałych wrażeń zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych narciarzy.

Poza stokiem dzieci miały okazję sporo potrenować z naszymi doświadczonymi trenerami! W planie treningowym było bardzo dużo sparingów, kopnięć i sporo gimnastyki. Nie obyło się bez zabaw – szczególnie dla naszych najmłodszych obozowiczów.

Dodatkowo, naszym uczestnikom zapewniliśmy szereg atrakcji! Udaliśmy się na lodowisko Stacji Narciarskiej „Hajduk”.  Dodatkowo, zorganizowaliśmy wyjście do Term Zakopiańskich. Pomimo niskich temperatur, wielu odważyło się skorzystać z gorących basenów na zewnątrz. Oczywiście w ramach programu obozowego nie zabrakło gier integracyjnych, ogniska,  zabaw tanecznych, seansów filmowych i mini dyskoteki!

Pensjonat „U Zbójnika” okazał się doskonałym wyborem,  lokalizacja w Murzasichlu, blisko Zakopanego, dodawała uroku naszym zimowym wczasom. Cały budynek pensjonatu był do naszej dyspozycji, co stworzyło przyjazną atmosferę dla wszystkich uczestników.

Atmosfera pełna radości i entuzjazmu sprawiła, że zimowe ferie w Murzasichlu pozostaną niezapomnianym wspomnieniem, a uczestnicy wrócili do domu z nową energią  i pełni wrażeń.

Zapraszamy na naszą stronę facebookową gdzie znajdziecie pełną galerie zdjęć z obozu!

Do zobaczenia w przyszłym roku!