Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Rozpoczynamy 28. sezon działalności KCT!

W nadchodzącym tygodniu rozpoczynamy nowy, 28. sezon działalności Krakowskiego Centrum Taekwon-do. Na stronie w części „treningi” na bieżąco aktualizujemy grafik zajęć.

Rozpoczęcie zajęć

W niektórych placówkach zajęcia wystartują od 4 września. W innych szkołach i przedszkolach musimy czekać na ustalenie planów lekcji, oraz na dopełnienie formalności w zakresie umów, co jeszcze chwilę może potrwać.

Osoby kontynuujące treningi mają zagwarantowane miejsca w grupach. W razie wątpliwości co do przynależności do grupy lub konieczności zmian prosimy kontaktować się z dotychczasowymi trenerami.

Składki za rok 2023/2024

Z powodu kolejnych wzrostów kosztu najmu sal i konieczności waloryzacji wynagrodzeń instruktorów w tym roku szkolnym musimy zwaloryzować wysokości składek. W sezonie 2023/24

– roczna opłata administracyjna wynosi 60 zł

– składka członkowska (dla trenujących raz w tygodniu) wynosi 440 zł semestralnie (lub 5 rat po 110 zł)

– składka członkowska (dla trenujących dwa lub więcej razy w tygodniu) wynosi 760 zł semestralnie (lub 5 rat po 190 zł miesięcznie.

Wpłaty należy kierować na konto KCT: 49 1750 0012 0000 0000 2742 4128. W tytule przelewu należy wpisać: trzyliterowy kod instruktora, imię i nazwisko dziecka, składka za…. Np. „MKO, Jan Kowalski, składka za wrzesień”, „KCZ, Magdalena Nowak, opłata administracyjna i składka za I semestr”.

Terminy wpłat to:

– do 15. dnia każdego miesiąca w przypadku rat miesięcznych

– do 31 września i do 28 lutego w przypadku składek płaconych semestralnie

Informujemy też, że w tym sezonie nie będziemy współpracować z operatorami żadnych karnetów sportowych. Oferowane nam kwoty „za wejście” są dla nas całkowicie nieakceptowalne.

Dodatkowe aktywności

Oprócz regularnych treningów zapraszamy do udziału we wszelkich dodatkowych aktywnościach, do których należeć będą:

– egzaminy na stopnie w taekwon-do i kickboxingu,

– nocne campy dla dzieci,

– Mikołajkowy Turniej Taekwon-do,

– inne turnieje wyższej rangi,

– zimowe i letnie obozy sportowe,

– sparingi, szkolenia i seminaria dla zawodników.

Komunikacja

W sprawach dotyczących udziału w zajęciach prosimy się kontaktować bezpośrednio z instruktorami prowadzącymi daną grupę. Dane kontaktowe są na wizytówkach, które trenerzy Wam rozdają, ale także na stronie internetowej KCT. Wiadomości grupowe wysyłamy do was z bramki SMS, prosimy na nie nie odpowiadać, tylko skontaktować się bezpośrednio z trenerem.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na sali!