Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Uczymy się od najlepszych

  • 3 października 2017
  • Przez
  • sport
  • Brak komentarzy

Wielokrotne Mistrzostwo Świata, niezwykły talent i ciekawa osobowość – tak najprościej opisać Warren,a Vice’a, który w miniony weekend prowadził seminarium dla zawodników z całej Polski.

29 i 30 września w Częstochowie odbyło się seminarium z 22-krotnym Mistrzem Świata Warren’em Vice’m. O tym zawodniku z Wielkiej Brytanii można dużo powiedzieć, jeżeli chodzi o taekwon-do, ale uczestnicy seminarium mieli okazję poznać go także z innej strony.

Adam Zięba: „Okazuje się, że […] Mistrz jest zwykłym człowiekiem, który oprócz taekwon-do gra na konsolach i lubi piłkę nożną.”

20170929_185134

Seminarium trwało dwa dni i składało z trzech treningów. Główną tematyką była walka sportowa. Zawodnicy z KCT bardzo pozytywnie wypowiadają się co do organizacji, tematyki jak i poziomu przeprowadzonych zajęć.

Darek Pazdan: „Najbardziej podobały mi się ćwiczenia w trójkach. […] Seminarium super!”

Adam Zięba: „Uważam że każda z obecnych na seminarium osób była zadowolona z tak przeprowadzonego treningu. […]były wymagające, ale jednocześnie bardzo edukujące.”

20170929_201557 20170930_104512

Uczenie się od najlepszych w swojej dziedzinie jest najlepszą metodą na podnoszenie swoich umiejętności. Wierzymy, że to spotkanie zaowocuje uczestnikom w przyszłości. Przed nimi wiele wyzwań, którym muszą podołać. Zostaję ciężko pracować i czekać na efekty.

Więcej zdjęć oraz relacje na bieżąco na naszym Facebook’u