Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

25. sezon działalności KCT

Rozpoczynamy 25. sezon działalności Krakowskiego Centrum Taekwon-do. Ten rok szkolny będzie obarczony wieloma niewiadomymi, ale jesteśmy zdeterminowani do tego, aby umożliwić Wam udział w treningach. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Nabór

Prowadzimy nabór do grup Małych Smoków oraz grup początkujących. Żeby zarezerwować sobie miejsce należy się z nami skontaktować telefonicznie: 530 000 104, mailowo: info@kct.pl lub poprzez Messengera.

Zachęcamy też do lektury bloga naszego głównego trenera Mikołaja Kotowicz, a szczególnie wpisu pt. „Co może zrobić rodzic, gdy dziecko nie chce uczestniczyć w pierwszych treningach?

Harmonogram

W związku z nietypową sytuacją nie mamy jeszcze pełnego harmonogramu zajęć. Na razie na naszej stronie www.kct.pl/#treningi znajdziecie rozkłady następujących filii:

  • Kurdwanów – start 1.09.2020
  • Albertyńskie – start 7.09.2020
  • Kozłówek – start 7.09.2020
  • Na Stoku – start 7.09.2020
  • Borek Fałęcki – start 7.09.2020

Cały czas czekamy na potwierdzenie harmonogramu ze szkół w Skotnikach, Łagiewnikach i na Lubostroniu.

W przypadku kontynuacji nauki nasi instruktorzy kontaktują się z Państwem w celu przypisania do odpowiedniej grupy. Jeśli nie otrzymaliście jeszcze takiej informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z instruktorem, który prowadził w ubiegłym roku Waszą grupę. Numery telefonów i adresy maile znajdują się na naszej stronie www.kct.pl/#instruktorzy-2.

Zasady bezpieczeństwa

Przychodząc na trening prosimy o zastosowanie się do zasady bezpieczeństwa:

  • Do budynku szkoły wchodzimy w maseczce i zdejmujemy ją dopiero na sali treningowej.
  • Na trening przychodzimy 15 minut przez czasem, przebieramy się i oczekujemy na wejście do sali w wyznaczonym miejscu, aby zapobiec mieszaniu się grup.
  • Przed wejściem i po wyjściu z sali treningowej dezynfekujemy ręce.
  • Rodziców, o ile jest to możliwe, prosimy o oczekiwanie na dzieci poza budynkiem szkoły.

Wysokość opłat w nowym sezonie

W tym roku zdecydowaliśmy się na podwyżkę opłat za treningi. Odpłatność za zajęcia składa się ze składki wpisowej w wysokości 60 zł za rok 2020/21 oraz opłaty za treningi

1 raz w tygodniu w wysokości 340 zł semestralnie lub 5 rat po 85 zł miesięcznie

2 razy w tygodniu w wysokości 560 zł semestralnie lub 5 rat po 140 zł miesięcznie.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku ponownego wprowadzenia „lockdownu” treningi będą się odbywały w formule online. Koszt miesięczny zostanie obniżony o 30%. W przypadku opłaty semestralnej nie przewidujemy zwrotów. Jeśli okaże się, że suma opłat za miesięcznych będzie niższa niż wysokość opłaty semestralnej, to powstała w ten sposób nadpłata zostanie przeniesiona na poczet kolejnych okresów rozliczeniowych.

Koniec karnetów Multisport

Zarząd KCT zdecydował również o zakończeniu współpracy z firmą Benefit Systems, tak więc od września nie honorujemy kart Multisport. Choć mamy o tej firmie świetne zdanie, to niestety nie udało nam się uzyskać satysfakcjonującej nas stawki za treningi. W przypadku pozostałych naszych partnerów karnetowych decyzje o współpracy podejmiemy w najbliższym czasie.