Krakowskie Centrum Taekwon-do

Krakowskie Centrum Taekwon-do

Aktualności

Taekwon-do na śniegu

Zimowy obóz taekwon-do w Kluszkowcach już za nami. Po tygodniu białego szaleństwa na Polanie Sosny i treningach zostały już tylko wspomnienia i zdjęcia 😉 Oczywiście nie obyło się bez atrakcji takich jak: kulig, ognisko, występ kapeli góralskiej czy zajęcia z zumby. Zapraszamy do zapoznania się z całą relacją ->

10 lutego 2018 roku o godzinie 10:00 zaczęła się nasza obozowa przygoda. Walizki spakowane, miejsca w autokarze zajęte… ruszamy w trasę. Humory dopisują, pogoda też pomimo lekkiego mrozu. Po dotarciu na miejsce przyszedł czas na pierwszy posiłek – obiad. Z pełnymi brzuchami idziemy się rozpakować do naszych pokoi. Po niedługiej przerwie czeka nas pierwszy trening na polu.

O 18:00 kolacja, wieczorne mini-disco i do spania.

Następnego dnia po śniadaniu nastąpił podział na grupy: narciarsko-snowboardową oraz treningową. Pierwsza grupa już o 9:15 pakuję się do busa w kierunku Polany Sosny, a druga zbiera się na trening w ośrodku.

Na obiad pojawiają się już obie grupy. Potem codzienna kontrola czystości w pokojach i popołudniowy trening taekwon-do. Po kolacji pierwsza atrakcja – kulig.

W poniedziałek odbył się konkurs literacki z nagrodami, a wieczorem potańczyliśmy na mini-disco.

Wtorek minął na jeździe po stokach, treningach i przygotowaniach do kolejnego konkursu tym razem skeczy i piosenek.

Walentynkowa środa z pewnością nie była nudna. Po obiedzie uczyliśmy się robić sushi, a po kolacji odbył się trening ju-jitsu.

Czwartkowym najważniejszym wydarzeniem z całą pewnością był chrzest obozowy. Rozstrzygnięty został konkurs skeczy i piosenek, piekliśmy kiełbaski na ognisku i słuchaliśmy występu kapeli góralskiej.

W piątek zaczęło się wielkie pakowanie, a wieczorem poruszaliśmy bioderkami na zajęciach z zumby.

Zabawa, śnieg i taekwon-do… teraz tylko czekać do przyszłego roku na kolejny zimowy obóz.

Podobało się? Już teraz zapisz się na nasze letnie obozy w Zubrzycy Górnej, Porąbce i Grecji 😉